Kombi Montajı Fiyatları

En Uygun Kombi Montajı Fiyatları

Kombi Montajı fiyatları kombinin bulunduğu yere göre değişkenlik gösterebilir, bilindiği üzere artık sadece Yoğuşmalı kombilerin satışı devam etmektedir. Yoğuşmalı Kombilerin montaj edilebilmesi için yoğuşma gider hattının yapılması gerekir. Yoğuşma gider hattı genel olarak kombi mutfakta ise mutfak lavabo giderine , kombi balkonda ise balkon giderine (süzgecine) verilebilmektedir. Burada gider hattının uzunluğu ve yapılma zorluğu kombi montajı fiyatını etkileyebilir. Kombi montajı fiyatları; kombi ilk defa takılması durumu veya kombinin değiştirilmesi yenilenmesi durumuna göre de fark edebilir. Kombi değişimlerinde eski kombinin demontaj edilmesi gerekir buda ilaveten işçilik ve malzeme gerektirecektir. Kombi montajı fiyatını etkileyen bunun gibi bir çok durum olabilmektedir.

Kombi Montajı Fiyatları için kombi yerinin görülmesi gerekir. Ya Keşif yapılarak yerinde tespit yapılır veya kombinin bulunduğu yerin fotoğraflarını whatsapp hattımıza gönderirseniz, kısa bir video da olabilir bu şekilde kombi montajı ile ilgili net fiyat verebiliriz.

En Uygun Ve Garantili Kombi Montajı için Bize ulaşın

İletişim: 0212 535 00 53 

WhatsApp: 0549 720 47 52 

Bizden fiyat almadan karar vermeyin…

Kombi montajı fiyatları kombi seti (2 adet vana , 2 adet pislik tutucu) ; kombi gaz flexi malzemeleri ve işçilik dahil olarak verilmektedir. Kombi Montajı mutlaka İgdaş yetkili firmalara yaptırılmalıdır.

Yoğuşmalı Kombi Montajı Nasıl Yapılmalı ?

Yoğuşmalı Kombi Montajı ile Hermetik Kombi Montajı Arasındaki farklılıkları örneklerle anlattığımız videomuz aşağıdadır. Yoğuşma Gideri Nerelere bağlanır ? Yoğuşma Sıvısı Zararlı mıdır? bu sorulara cevap verdiğimiz videozu izleyebilirsiniz. 

Yenı Dairede Kombi Montajı Nasıl Yapılır ?

Sıfır Daire İlk Defa Kombi takılması ile ilgili neler yapılmakta ? aşağıdaki Kombi Montajı videomuzu izleyerek bilgi alabilirsiniz. 

Kombi Değişimi

Kombi Değişimi işleminde neler yapılıyor nelere dikkat etmek gerekir ? Eski Kombi Sökülüyor yerine yeni kombi montajı yapılma işlemi ile ilgili videomuzu aşağıda izleyebilirsiniz.

*** İstanbul İçin Kombi Değişimi Kampanyamız ***

Eski kombisini veren müşterilerimize İgdaş Onayı + Kombi Montajı Sadece 300TL


Kombi Montajı Fiyatları
Kombi montaj hizmetimiz istanbul ili sınırları içerisinde geçerlidir. Gerçek kombi satış mağazası olan Kombi Dükkanı firmamız yıllardır doğalgaz tesisat sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Bir çok markanın bayiliğini yapmaktadır.  kombi değişimi ve kombi montajı konularında firmamız uzmanlaşmıştır. Kombi Dükkanı firmamız igdaş yetkilidir Yetki Numaramız 7004340 dır.

Tüm markaların kombilerini satışını ve bayiliğini yapan firmamız müşterilerimize hangi kombinin uygun olduğu konusunda da profesyonel destek vermektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve bütçesine göre en uygun olan kombiyi seçmesine yardımcı olmaktayız.  Uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile kombi montajını profesyonel olarak yapmaktayız. Müşterilerimize çok çeşitli ödeme şekilleri sunmaktadır. Kredi kartı ödemelerinde kombi montaj işleminiz bittikten sonra son derece güvenilir bir şekilde kapıda ödeyebilirsiniz.  Online satış sitemizden kombi çeşitlerini ve güncel kombi fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

İstanbul içi kombi montajı hizmeti verdiğimiz bölgeler; Genel olarak İstanbul un her bölgesinde hizmet vermekteyiz. gaziosmanpaşa kombi montajı, eyüp kombi montajı, fatih kombi montajı, kağıthane kombi montajı, beyoğlu kombi montajı, şişli kombi montajı, küçükçekmece,  avcılar kombi montajı, küçükçekmece kombi montajı, beylikdüzü kombi montajı, halkalı kombi montajı, başakşehir kombi montajı, bahçelievler kombi montajı, bakırköy kombi montajı, kadıköy kombi montajı, üsküdar kombi montajı, bayrampaşa kombi montajı, güngören kombi montajı, esenler kombi montajı, bağcılar kombi montajı, arnavutköy kombi montajı, beşiktaş kombi montajı, sultangazi kombi montajı, esenyurt, beykoz, ataşehir, ümraniye, zeytinburnu.

You May Also Like

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çalmaya karşı korumalı!