İnternetten Alınan Kombinin Montajı

İnternetten Alınan Kombinin Montajı Nasıl Yapılır ?

Tüketiciler internetten kombi satın alındıktan sonra sürecin nasıl ilerlediğini tam olarak bilememektedirler. Genelde kombi satın alındıktan sonra beyaz eşya sektöründeki gibi kombinin servisler tarafından ücretsiz olarak takılacağını zannederler. Oysaki kombi satın alındıktan sonra süreç çok farklıdır. Kombiler gazla çalışan cihazlar oldukları için hukuken kombi montajı ancak gaz kuruluşundan yetkili tesisatçı firmalar tarafından yapılabilmektedir. Yani kombilerde montaj işlemi kombi servisleri tarafından yapılmaz.

Kombi Montajı Ücretli midir ?

Kombi montajı işlemi ücretlidir. Kombinin yerine göre, kullanılacak malzeme ve işçiliğe göre ücret değişebilmektedir. Kombi Montajı ; kombinin duvara asılması, kombi altı sıcak su ve kalorifer tesisatlarının bağlantısı ve kombinin gaz tesisatına bağlanması işlemidir. Bu işlemde kombi seti , gaz flexi, plastik boru gibi malzemeler kullanılır. Kutu içeriğinde bu malzemeler yoktur. Ayrıca kombi montajı işleminde işçilik bedeli de vardır. Kombi montajı fiyatı,  kullanılan malzemenin ücreti ve işçilik ücretinin toplamıdır.

Uygun Kombi Montajı Fiyatları için bize ulaşın

Tel : 0212 535 00 53 

WhatsApp : 0549 720 47 52

Kombi Montajını Kim Yapar ?

Kombi montajı gaz kuruluşundan yetkili tesisatçı firmalar tarafından yapılabilir. Kombi servisleri kombi montajını yapmazlar. Kombi servisleri; kombi montajı yapıldıktan sonra ve gaz kuruluşundan uygunluk belgesi alındıktan sonra kombinin ilk çalıştırılmasını, genel ayarlarının yapılmasını ve kombi garanti onayını yaparlar. Servislerin bu hizmeti ücretsizdir.

Kombi Montajı Kombi Dükkanı firmamız igdaş sertifikalı firmadır. 7004340 yetki numaramız. İstanbul İçi tüm ilçeler Kombi Montajı Ve Kombi Değişimi Profesyonel hizmet için bize ulaşın.

İnternetten Alınan Kombinin Montajı

You May Also Like

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çalmaya karşı korumalı!