Eca Kombi Montajı

Eca kombi montajı işlemleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Eca kombi montajı yapabilmek için öncelikle eca kombileri tanımak lazım. E.c.a markasında yarı yoğuşmalı kombi üretimi tamamen bitirilmiş sadece tam yoğuşmalı kombileri vardır.  Eca kombi çeşitleri; Eca Citius Yoğuşmalı Kombi, Eca Calora Premix Yoğuşmalı Kombi, Eca Proteus premix Yoğuşmalı Kombi olarak 3 çeşit kombisi vardır. Eca Citius Kombi ve Eca Calora Preimx Kombi sadece 24kw 20.000kcal/h gücündedir. Eca proteus premix yoğuşmalı kombi ise 24kw 20.000kcal/h , 28kw 24.000kcal/h, 30kw 26.000kcal/h, 35kw 30.000kcal/h gücü olmak üzere 4 farklı güce sahiptir.

Eca Citius Premix Yoğuşmalı kombi

Eca Calora Premix Yoğuşmalı Kombi

Eca proteus premix yoğuşmalı kombi;

Firmamız E.C.A Bayisidir. Kombi montaj ustalarımız Eca Kombilerin nasıl montaj yapılacağı hakkında teknik bilgilere sahiptir. Ayrıca igdaş yetkili firma olduğumuz için ustalarımız kombi montajı yapmaya yetkilidir. Yetkili kişiler montajı yapmazlarsa bir çok tehlikeli durum ortaya çıkabilir. Bu sebepten mutlaka Kombi montajı işlemini yetkili kişilere yaptırınız. Kombide ne kadar boşluk bırakılmalı, kombi baca eğimi nasıl yapılacak yoğuşma gideri yapılması vb konulara ustalarımız hakimdir. E.c.a kombi montajı yapılırken gerekli olan  yedek parça, baca uzatması, yoğuşma gider malzemesi yanlarına bulundururlar.

Eca Kombi montajı işlemleri, Kombi fiyatları, Kombi Çeşitleri ve Kombiler Hakkında daha detaylı bilgi almak için bize aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz

Tel: 0212 535 00 53 / 0212 535 00 63

WhatsApp : 0549 720 47 52

Güncel Eca kombi fiyatları için aşağıdaki linki tıklayınız

https://www.kombidukkani.com/eca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir