Eca Kombi Montajı

Eca Kombi Montajı İşlemleri

Eca kombi montajı işlemleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Kombi montajı yapılırken Kombi servislerinin ve İgdaşın onay vereceği şekilde montaj yapmaya dikkat etmek gerekir. Özellikle; kombinin gaz filexi bağlantısı, atık gaz bacasının montajı , kalorifer ve su tesisatına bağlantıları, yoğuşma gider hattının bağlantısı ve kombi duvara askı konsolunun bağlantısının standartlara uygun olarak yapılması önemlidir. Kombi montaj işlemi mutlaka gaz kuruluşundan onaylı firmalar ve ustalar tarafından yapılmalıdır.

Kombide ne kadar boşluk bırakılmalı, kombi baca eğimi , yoğuşma gideri yapılması vb konuların bilinmesi ve buna göre montaj yapılması gerekir. Ayrıca montaj elemanlarının kombi yedek parçaları baca uzatmaları, yoğuşma gider malzemeleri vb.. yanında bulundurulması gerekir bu parçaların orjinal olması ayrıca önemlidir. Eca servisleri orjinal olmayan parça kullanılmış montajlarda Kombiye garanti vermez ve devreye almazlar.

En Güncel E.C.A. Kombi Fiyatları ile Kombi Montajı için bize ulaşın…

Tel: 0212 535 00 53 / 0212 535 00 63

WhatsApp Hattı : 0549 720 47 52

Yoğuşmalı Kombi Montajı ile Hermetik Kombi Montajı Arasındaki farklılıkları örneklerle anlattığımız videomuz aşağıdadır. Yoğuşma Gideri Nerelere bağlanır ? Yoğuşma Sıvısı Zararlı mıdır?

Eca Kombi Montajı Nasıl Yapılır ? Videoyu izleyebilirsiniz.

Sıfır yeni daire İlk defa kombi montajı yapılması durumunda ne işlemler yapılıyor ? aşağıdaki videomuzda bunları anlattık.

Eca Kombi Çeşitleri, Modelleri hakkında bilgi vermeye aşağıdaki videoda çalıştık…

Eca Kombi Değişimi Nasıl Yapılır ? videomuzda anlattık.

Eski kombi sökülüp yerine yeni eca kombi montajını gerçekleştirdik. Kombi yenileme işleminde neler yapıldığı ile ilgili videomuzu izleyebilirsiniz.

 

Eca Calora Premix Yoğuşmalı Kombi  Tanıtım Videosu

Eca Calora Premix Yoğuşmalı Kombi hakkında genel özellikleri, boyutları, performansı hakkındaki bilgilendirici videomuzu izleyebilirsiniz.

Eca Proteus Premix Yoğuşmalı Kombi Tanıtım Videosu

E.C.A. Proteus Premix kombi özellikleri, kombi güçleri, performansı ve boyutları hakkındaki videomuzu izleyebilirsiniz

Eca Citius Premix Yoğuşmalı kombi resmi Aşağıdaki gibidir.

Eca Confeo Premix Yoğuşmalı Kombi Resmi  Aşağıdaki gibidirEca Confeo Premix Yoğuşmalı Kombi

Firmamız E.C.A Bayisidir. İgdaş Yetkili firmayız . Sertifika numaramız 7004340 tır.  Eca Kombi montajı işlemleri, Kombi fiyatları, Kombi Çeşitleri ve Kombiler Hakkında daha detaylı bilgi almak için bize aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz

Tel: 0212 535 00 53 / 0212 535 00 63

WhatsApp : 0549 720 47 52

Güncel Eca kombi fiyatları için aşağıdaki linki tıklayınız

https://www.kombidukkani.com/eca

Eca kombi seçimi yapabilmek için öncelikle eca kombileri tanımak lazım. E.c.a markasında yarı yoğuşmalı kombi üretimi tamamen bitirilmiş sadece tam yoğuşmalı kombileri vardır.  Eca kombi çeşitleri; Eca Citius Yoğuşmalı Kombi, Eca Calora Premix Yoğuşmalı Kombi, Eca Proteus premix Yoğuşmalı Kombi ve yeni çıkan Eca Confeo Premix Yoğuşmalı Kombi olarak 4 çeşit kombisi vardır. Eca Citius Kombi ve Eca Calora Premix Kombi sadece 24kw 20.000kcal/h gücündedir. Eca proteus premix yoğuşmalı kombi 24kw 20.000kcal/h , 28kw 24.000kcal/h, 30kw 26.000kcal/h, 35kw 30.000kcal/h gücü olmak üzere 4 farklı güce, Eca Confeo Premix Yoğuşmalı Kombi ise 24kw 20.000kcal/h , 30kw 26.000kcal/h, 35kw 30.000kcal/h gücü olmak üzere 3 farklı güce sahiptir.

You May Also Like

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çalmaya karşı korumalı!