Demirdöküm Kombi Montajı

Demirdöküm Kombi Montajı

Demirdöküm Kombi Montajı işlemleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Bilindiği üzere kombi üreticileri 2018 yılı itibarı ile artık sadece yoğuşmalı kombi satışı yapabilmektedirler. Yani montaj olarak sadece yoğuşmalı kombi montajı yapılabilmektedir. Demirdöküm kombi olarak satışı devam eden 3 adet yoğuşmalı kombisi var bunlar ; Demirdöküm Atron Condense Yarı Yoğuşmalı kombi ,Demirdöküm Atromix Tam Yoğuşmalı Kombi ve Demirdöküm Nitromix tam Yoğuşmalı kombi .

Demirdöküm Atron Condense Yarı Yoğuşmalı kombi;

Demirdöküm Atromix Tam Yoğuşmalı Kombi

Demirdöküm Nitromix tam Yoğuşmalı kombi

Firmamız Demirdöküm Bayisidir. Kombi montaj ustalarımız Demirdöküm Kombilerin nasıl montaj yapılacağı hakkında teknik bilgilere sahiptir. Ayrıca igdaş yetkili firma olduğumuz için ustalarımız kombi montajı yapmaya yetkilidir. Yetkili kişiler montajı yapmazlarsa bir çok tehlikeli durum ortaya çıkabilir. Bu sebepten mutlaka Kombi montajı işlemini yetkili kişilere yaptırınız. Kombide ne kadar boşluk bırakılmalı, kombi baca eğimi nasıl yapılacak yoğuşma gideri yapılması vb konulara ustalarımız hakimdir. Demirdöküm kombi montajı yapılırken gerekli olan  yedek parça, baca uzatması, yoğuşma gider malzemesi yanlarına bulundururlar.

Demirdoküm Kombi montaji işlemleri, Kombi fiyatları, Kombi Çeşitleri ve Kombiler Hakkında daha detaylı bilgi almak için bize aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz

Tel: 0212 535 00 53 / 0212 535 00 63

WhatsApp : 0549 720 47 52

Güncel Demirdöküm kombi fiyatları için aşağıdaki linki tıklayınız

https://www.kombidukkani.com/demirdokum

Demirdöküm Kombi Montajı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir