Demirdöküm Kombi Montajı

Demirdöküm Kombi Montajı

Demirdöküm Kombi Montajı işlemleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.  2018 yılı itibarı ile kombi üreticileri sadece yoğuşmalı kombi satışı yapabilmektedirler. Yani montaj olarak sadece yoğuşmalı kombi montajı yapılabilmektedir. Demirdöküm kombi olarak satışı devam eden 3 adet yoğuşmalı kombisi var bunlar ; Demirdöküm Atron Condense , Atromix ve Nitromix  kombidir . Kombi montaj bakımından kıyasladığımız zaman demirdöküm kombiler eski kombilere kıyasla kompact boyutlara sahiptir. yani eski kombilere göre boyutları oldukça küçüktür ve montajları daha kolay yapılabilmektedir. Kombi montajı ücretleri kombinin yerine göre kullanılacak ek baca uzatmasına göre, yoğuşma gideri hattına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Kombi montajı fiyatları için bize whatsapp hattımıza göndereceğiniz bir kaç kombi yeri fotoğrafı ile net fiyat alabilirsiniz.

Whatsapp : 0549 720 47 52

Yoğuşmalı Kombi Montajı ile Hermetik Kombi Montajı Arasındaki farklılıkları örneklerle anlattığımız videomuz aşağıdadır. Yoğuşma Gideri Nerelere bağlanır ? Yoğuşma Sıvısı Zararlı mıdır?

Demirdöküm Atron Condense Yarı Yoğuşmalı kombi tanıtım videomuz aşağıdaki gibidir. Kombinin boyutları, güçü ve genel özellikleri ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık.

Demirdöküm Atromix Tam Yoğuşmalı Kombi

Demirdöküm Nitromix tam Yoğuşmalı kombi

Firmamız Demirdöküm Bayisidir. Kombi montaj ustalarımız Demirdöküm Kombilerin nasıl montaj yapılacağı hakkında teknik bilgilere sahiptir. Ayrıca igdaş yetkili firma olduğumuz için ustalarımız kombi montajı yapmaya yetkilidir. Yetkili kişiler montajı yapmazlarsa bir çok tehlikeli durum ortaya çıkabilir. Bu sebepten mutlaka Kombi montajı işlemini yetkili kişilere yaptırınız. Kombide ne kadar boşluk bırakılmalı, kombi baca eğimi nasıl yapılacak yoğuşma gideri yapılması vb konulara ustalarımız hakimdir. Demirdöküm kombi montajı yapılırken gerekli olan  yedek parça, baca uzatması, yoğuşma gider malzemesi yanlarına bulundururlar.

Demirdoküm Kombi montaji işlemleri, Kombi fiyatları, Kombi Çeşitleri ve Kombiler Hakkında daha detaylı bilgi almak için bize aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz

Tel: 0212 535 00 53 / 0212 535 00 63

WhatsApp : 0549 720 47 52

Güncel Demirdöküm kombi fiyatları için aşağıdaki linki tıklayınız

https://www.kombidukkani.com/demirdokum

Demirdöküm Kombi Montajı

You May Also Like

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çalmaya karşı korumalı!