Online Satış

DOĞALGAZ TESİSATI

dogalgaz-tesisati-001

 Kombi Montajı

Yıllardır doğalgaz sektöründe hizmet vermekte olan Kombi Dükkanı firmamız deneyimli ve profesyonel kadrosu ile özellikle kombi montajı işlemlerinde uzmanlaşmıştır. Kombi Montajı İşlemlerimizi Kapıda Ödeme Alarak Güvenilir Bir Şekilde Yapmaktayız.  Eca , Demirdöküm, Vaillant, Ariston, Buderus, Viessman, Baymak, Bosch, Airfel markalarının satışını Gerçek Kombi Showroom undan veya online satış sitesi www.kombidukkani.com üzerinden yapan Kombi Dükkanı firmamız aynı zamanda tüm markaların kombilerinin de montajını yapmaktadır. Bu şekilde firmamız müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda çok geniş bir ürün çeşidi sunabilmektedir.

Kombi Değişimi Kampanyası; Eski bozuk kombilerinizi alıyoruz çok uygun kombi montaji fiyatları ile kombilerinizin montajını gerçekleştiriyoruz. Temiz işçilik profesyonel kadro ile hem çok ekonomik kombi montajı hemde kapıda işlem bitiminde ödeme imkanı ile güvenilir hizmet veriyoruz.

Size Özel Uygun Kombi Montaj Fiyatlarını Öğrenmek İçin Bize Ulaşın … 

0212 535 00 53  &  0549 720 47 52

 KOMBİ DÜKKANI SHOWROOM

Kombi montaj, kombi değişimi işlemlerinizi mutlaka igdaş yetkili firmalara yaptırınız! Kombi Dükkanı Firmamız igdaştan yetkilidir yetki numaramız F-7004340 dır.

Kombi Montaj hizmetimizi sadece İstanbul ili sınırları içerisinde yapabiliyoruz. En uygun Kombi Montaj fiyatlarına sahip firmamız, deneyimli kadrosu ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti en ekonomik şekilde sunmaya çalışmaktadır. Kombi montaj işleminde müşterilerimizi hiç yormadan kapıda ödeme alınarak son derece güvenilir ve profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Kombi değişim işlemlerinde de igdaş onay belgesi alma işlemini İgdaşın gazline sisteminden aynı gün içerisinde yapmaktadır. Kombi montaji bittikten sonra kombiyi yetkili servisler çalıştırmalıdırlar. Yetkili servisler igdaştan alınan onay belgesine bakarlar ve kombiyi çalıştırırlar ve garantisini onaylarlar. İgdaştan onay belgesi alınmamış ise Kombi garantisini onaylamazlar ve kombiyi çalıştırma işlemi yapmazlar.

Kombi Montajı işlemi yetkili kişiler ve yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır. Kombi montaj yapılırken kombi alt bağlantı seti ve kombi gaz flex bağlantıları yapılmaktadır. Kombi alt bağlantı seti düzgün olarak bağlantısı yapılmaz ise oluşabilecek durumlardan ilki sıcak su ters bağlantı yapılmış olabilir. Bu durumda musluklardan sıcak su gelmez, kalorifer devresi bağlantısı ters yapılırsa petekleriniz radyatörleriniz ısınmaz. Kombi montaj işleminde kombi gaz flexi düzgün bağlantı yapılmaz ise bu durum en tehlikeli durumdur. Kombi altından gaz kaçağı olur ve bunun sonucu erken fark edilmezse zehirlenmelere ve ölümlere kadar gitmektedir.

Detaylı bilgi için  0212 535 00 53 veya 0549 720 47 52  nolu telefonları arayarak veya info@kombidukkani.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Kombi Montaj kampanyası, Kombi dükkanı firmamızdan aldığınız kombilerin montajinı çok uygun fiyatlarla yapıyoruz. Kombi montaj işlemlerinizde kombi montaj ücretini kapıda nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. İsteğiniz her marka kombi montajinı yapabiliyoruz. 

Kombi Montajı fiyatları , Kombi değişimi fiyatları için bize ulaşın.

 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment


 

igdas-yetki-no1

Danışma Hattı

 
× Whatsapp Danışma İçin Tıklayınız